Home

Culoare trandafir Mathis nişă optimi sferturi meciuri tenis miami Biroul câțiva comestibil

Andy Roddick, uluit de Carlos Alcaraz! Cu ce fost mare jucător l-a comparat  pe spaniol - Eurosport
Andy Roddick, uluit de Carlos Alcaraz! Cu ce fost mare jucător l-a comparat pe spaniol - Eurosport

Iga Swiatek, la a 14-a victorie consecutivă. Are acces în sferturile de  finală de la Miami. Petra Kvitova, următoarea adversară | adevarul.ro
Iga Swiatek, la a 14-a victorie consecutivă. Are acces în sferturile de finală de la Miami. Petra Kvitova, următoarea adversară | adevarul.ro

Simona Halep – Venus Williams, confruntarea din optimile Miami Open 2019 |  Digi24
Simona Halep – Venus Williams, confruntarea din optimile Miami Open 2019 | Digi24

Video | Simona Halep - Qiang Wang 6-4, 7-5. Calificare în semifinale, la  Miami, după o revenire fantastică în setul doi
Video | Simona Halep - Qiang Wang 6-4, 7-5. Calificare în semifinale, la Miami, după o revenire fantastică în setul doi

Tenis: Swiatek, calificată în sferturi la Miami (WTA), după a 14-a victorie  consecutivă | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Swiatek, calificată în sferturi la Miami (WTA), după a 14-a victorie consecutivă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale Miami Open - WOWBiz

Carlos Alcaraz l-a învins pe Stefanos Tsitsipas și e în sferturile de  finală de la Miami
Carlos Alcaraz l-a învins pe Stefanos Tsitsipas și e în sferturile de finală de la Miami

Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru  a patra oară în
Video | VIDEO Simona Halep - Venus Williams 6-3, 6-3. Superb! Simo, pentru a patra oară în

Bianca Andreescu, în finală la WTA Miami, după un meci de infarct cu Maria  Sakkari - Eurosport
Bianca Andreescu, în finală la WTA Miami, după un meci de infarct cu Maria Sakkari - Eurosport

Video | Simona Halep s-a oprit în sferturi, la Miami, după ce a servit  pentru a câştiga meciul cu Johanna Konta
Video | Simona Halep s-a oprit în sferturi, la Miami, după ce a servit pentru a câştiga meciul cu Johanna Konta

Simona Halep se califică în semifinale la Miami Open 2019 | Digi24

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de finală la Roland Garros. Cu  cine va juca pentru un loc în sferturi
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de finală la Roland Garros. Cu cine va juca pentru un loc în sferturi

Naomi Osaka - Iga Swiatek, marea finală de la Miami. "Mi-am zis că, dacă e  să mă bată, măcar să iasă pe targă" - Eurosport
Naomi Osaka - Iga Swiatek, marea finală de la Miami. "Mi-am zis că, dacă e să mă bată, măcar să iasă pe targă" - Eurosport

Miami Alexandra Dulgheru, eliminata in sferturi dupa un meci maraton cu  Maria Sharapova - HotNews.ro
Miami Alexandra Dulgheru, eliminata in sferturi dupa un meci maraton cu Maria Sharapova - HotNews.ro

Simona Halep, meci important azi. Ce adversară întâlneșt

ATP Miami | Horia Tecău va juca în sferturi, live pe Eurosport Player!  Programul transmisiunilor - Eurosport
ATP Miami | Horia Tecău va juca în sferturi, live pe Eurosport Player! Programul transmisiunilor - Eurosport

FEDERATIA ROMANA DE TENIS

FINAL de vis: Halep, eliminata de la Miami dupa un meci INCREDIBIL! Simona  - Serena Williams 2-6; 6-4; 5-7 | Sport.ro
FINAL de vis: Halep, eliminata de la Miami dupa un meci INCREDIBIL! Simona - Serena Williams 2-6; 6-4; 5-7 | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturile turneului de la Miami -  tenisdecamp.ro
Simona Halep s-a calificat în sferturile turneului de la Miami - tenisdecamp.ro

Simona Halep - Venus Williams, Miami. Românca s-a calificat în sferturile  de finală - Stirileprotv.ro
Simona Halep - Venus Williams, Miami. Românca s-a calificat în sferturile de finală - Stirileprotv.ro

BJK Cup: România conduce Ungaria cu 2-0 după prima zi - Sport Clasic

Video | Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2 6-3, în turul doi la WTA  Charleston
Video | Irina Begu - Ajla Tomljanovic 6-2 6-3, în turul doi la WTA Charleston

Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 |  Pagina 18
Tenis - rezultate, stiri din tenis, clasamente WTA, ATP, turnee | Digi24 | Pagina 18

SIMONA HALEP - VENUS WILLIAMS 6-3, 6-3 | Simona o invinge categoric pe  Venus intr-o ora si 12 minute! Cu cine joaca in sferturile de la Miami |  Sport.ro
SIMONA HALEP - VENUS WILLIAMS 6-3, 6-3 | Simona o invinge categoric pe Venus intr-o ora si 12 minute! Cu cine joaca in sferturile de la Miami | Sport.ro

Daniil Medvedev, OUT în sferturi la Miami! Rusul, învins de Hurkacz! Novak  Djokovic rămâne lider mondial - Eurosport
Daniil Medvedev, OUT în sferturi la Miami! Rusul, învins de Hurkacz! Novak Djokovic rămâne lider mondial - Eurosport

Anett Kontaveit - Ashleigh Barty rezultat VIDEO. Prima finalistă la Miami  Open 2019 | DCNews
Anett Kontaveit - Ashleigh Barty rezultat VIDEO. Prima finalistă la Miami Open 2019 | DCNews